September 25, 2018

Najważniejsza impreza sportowo-hodowlana w sezonie już za nami. Zakończyły się zmagania młodych koni w 3 dyscyplinach olimpijskich – ujeżdżeniu, skokach przez przeszkody oraz Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego.

Po raz pierwszy zawody odbywały się w jednym miej...

September 23, 2018

Skoczkowie, konie ujeżdżeniowe i wkkwiści po raz pierwszy jednocześnie zmierzyli się w walce o medale Mistrzostw Polski Młodych Koni w trzech jeździeckich dyscyplinach olimpijskich. Zawody rozegrano na hipodromie w Morawie koło Strzegomia.

Mistrzostwa Polski Młodych Kon...

September 19, 2018

W październiku zapraszamy na trzecią już edycję zawodów międzynarodowych w skokach przez przeszkody, Cracovia Szary Equestrian Tour, które odbędą się w Michałowicach.

Podobnie jak w ubiegłym roku, będzie to dwutygodniowy tour rozgrywany w hali konkursowej ośrodka KJK Sz...

September 19, 2018

Tylko dwa dni (do 21 września) pozostały do ostatecznego terminu wysyłania zgłoszeń na zawody międzynarodowe CSI2* we Wrocławiu.

Zawody odbędą się w pierwszy weekend października (5-7.10) i będą idealną okazją do rozpoczęcia sezonu halowego. Na zawodników czekają konkur...

September 19, 2018

Od czwartku ruszają Mistrzostwa Polski Młodych Koni w Strzegomiu. Przez najbliższe cztery dni odbędą się konkursy dla młodych koni w trzech dyscyplinach: skoków przez przeszkody, ujeżdżenia oraz WKKW.

Listy zgłoszeń dostępne na zawodykonne.com

SKOKI: TUTAJ

UJEŻDŻENIE: TUT...

Please reload

Wyróżnione posty

Baltica Summer Tour 2019!

August 5, 2019

1/4
Please reload

Ostatnie posty

September 16, 2020

September 14, 2020

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload