top of page

120 000 w Grand Prix CSI2* Wrocław!

W dniach 6-9 października w hali Wrocławskiego Toru Wyścigów Konnych Partynice po raz kolejny odbędą się zawody międzynarodowe w randze 2*.


Podczas czterech dni rozegranych zostanie 16 konkursów w skokach przez przeszkody. Najważniejszym punktem programu jest konkurs Grand Prix, zaliczany do światowego rankingu, z bardzo atrakcyjną jak na CSI2* pulą nagród – aż 120 000 złotych. Niemałe premie finansowe organizator przewidział też w innych konkursach. W Rundzie Średniej będzie to łącznie 48 000 złotych, a w pozostałych konkursach Dużej Rundy – 36 000.


Propozycje/Schedule:DS DEF CSI Wroclaw 06-09 October 2022
.pdf
Pobierz PDF • 533KB


Młode konie rywalizować będą w CSIYH. Tradycyjnie już zwieńczeniem rundy pięcio- i sześciolatków będzie finał pod nazwą Talent of the Year. W tym roku podniesiony został prestiż tej rywalizacji – do sobotniego finału z rozgrywką obowiązywać będzie kwalifikacja, a pula nagród w tych zmaganiach wyniesie aż 20 000 złotych. Dla niezakwalifikowanych koni przewidziany jest konkurs pocieszenia. Nie zabraknie także konkursów dla amatorów i mniej doświadczonych par – Małej Rundy 120/125 cm oraz Elite Tour - 110/115 cm.


Suma nagród pieniężnych całej imprezy wynosi 273 000 PLN. Zawodnicy rywalizować będą w hali WTWK z dużą areną konkursową o wymiarach 70 na 36 m. Bardzo komfortowa jest też rozprężania o wielkości 60 na 20. Nad sprawnym przebiegiem rywalizacji i miłą atmosferą czuwać będzie zespół Tarant Events.


Panel zgłoszeń jest już otwarty. Zgłoszenia polskich zawodników przez PZJ. Proszę pamiętać, że wszystkie rundy, z wyjątkiem CSIYH, odbywają się w ramach CSI2*.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page