top of page

Finał Pucharu Świata w Paryżu

Tegoroczny finał Pucharu Świata w Paryżu przyniósł mnóstwo emocji zarówno fanom skoków przez przeszkody jak i ujeżdżenia.

W ujeżdżeniu, swój tytuł obroniła Isabel Werth dosiadająca konia Weihegold. Osiągnęła niesamowity wyniki w GP Freestyle - 90.6%! Wyprzedziła tym samym Laurę Graves z wynikiem 89% oraz Jessica von Bredow-Werndl (83.7%).

Video z przejazdów:

https://www.fei.org/stories/werth-defends-title-win-paris?&list=3&content=2

Świetnie spisała się w finale Pucharu Świata w skokach przez przeszkody Beezie Madden dosiadająca 121-letniego ogiera Breitling LS. Prowadzenie w rozgrywkach objęła od pierwszego konkursu w czwartek. Swoją pozycję lidea PŚ umocniła zwyciężając w piątkowym półfinale, w którym rozgrywkę pokonała w czasie 33.22 sek.

Finałowy konkurs pokonała z 4 punktami karnymi:

"Kiedy przytrafiła mi się ta zrzutka poczułam się trochę nerwowa. Wiedziałam jednak, że mój koń świetnie skacze i że muszę wziąć się w garść i ukończyć parkur w jak najlepszym czasie i tylko z tym jednym błędem" - powiedziała po starcie.

55-letnia Beezie Madden jest najstarszym zawodnikiem, który wywalczył ten tytuł.

Drugie miejsce na podium także trafiło "w ręce" USA. Tuż za Beezie Madden stanął Devin Ryan z końcowym wynikiem 6 pkt karnych na koncie.

Tuż za nim uplasował się Henrik von Eckermann (SWE).

Pełne wyniki: TUTAJ

Zapraszamy na oficjalny fanpage FEI World Cup Finals po więcej zdjęć oraz ciekawych materiałów z Paryża: https://www.facebook.com/pg/FEIWorldCupFinals/photos/?ref=page_internal

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page