top of page

500 koni na majówce w Jakubowicach!

Jeździecka Majówka w Jakubowicach od pierwszej edycji bije rekordy popularności wśród imprez odbywających się pod patronatem Klubu Jeździeckiego Osadkowski.

W tym roku przez 2 weekendy zgromadzi na starcie około 500 koni, a na listach startowych zobaczymy wielu jeźdźców z polskiej czołówki. Przyciąga ich do Jakubowic nie tylko pula nagród (zawody odbywają się w randzie 2 gwiazdek ) ale i wyjątkowy konkurs Grand Prix, odbywający się jako Memoriał Marcina Klupsia – jednego z kreatorów jeździeckiej części ośrodka Jakubus. Do walki o „Szablę Sierżanta” staną m.in Małgorzata Koszucka, Adam Grzegorzewski, Kamil Grzelczyk i oczywiście zwycięzca Grand Prix z ubiegłego tygodnia Piotr Morsztyn, dla którego ze względu na wieloletnią przyjaźń z Marcinem szabla byłaby wyjątkowo cenna. Na pewno ma szansę powalczyć ponieważ na listach widzimy go nie tylko na będącej własności KJ Osadkowski Jurandzie, ale i na powracającym do formy doświadczonym Van Halenie.

Na konkurs Grand Prix o Memoriał Marcina Klupsia zapraszamy we wtorek 1 maja około godziny 13:00

W kolejnym tygodniu majówka trwa dalej. Zawody Regionalne może nie są tak mocne rangą i obsadą, organizatorzy zadbali jednak o wiele atrakcji dla kibiców. Najmłodsi będą mogli wejść do średniowiecznej Osady Rycerskiej, dla tych starszych zaplanowana jest natomiast potańcówka w stylu Country. Standardowe już atrakcje każdych zawodów to bogata strefa aktivKids, kucyki, bryczki oraz strefa stoisk wystawienniczych. Jeździecka Majówka to doskonała okazja do uzupełnienia braków w sprzęcie jeździeckim.

Przed nami 9 dni sportowych emocji w doskonałej atmosferze ośrodka Jakubus. Zapraszamy w imieniu całej ekipy KJ Osadkowski!

Lista zgłoszeń ZO: TUTAJ

Lista zgłoszeń ZR: TUTAJ

Program zawodów ZO: TUTAJ

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page