top of page

CSI4* w Poznaniu już za miesiąc!

Już za miesiąc na Hipodromie Wola rozpoczną się zawody CSI4* Poznań. Trwa przyjmowanie zgłoszeń, ale już w momencie otwarcia systemu na liście pojawiło się kilku doskonałych zawodników z pierwszej setki rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej, jak Abdullah Alsharbatly (KSA), Amerykanka Reed Kessler, Włoch Luca Moneta, Belg Gudrun Patteet czy Szwed Douglas Lindelöw. Co cieszy najbardziej, jest wśród nich najlepszy polski zawodnik, obecnie 79 w rankingu Longines, Jarosław Skrzyczyński.

Tegoroczna pula nagród to 950 000 PLN, stąd mimo zachowania rangi, zawodnicy będą mogli powalczyć o jeszcze więcej punktów do światowego rankingu niż dotychczas.

Prestiżowe konkursy zaliczane do LR będą rozgrywane codziennie od czwartku do niedzieli, a ich zwieńczeniem będzie niedzielne Grand Prix z pulą nagród 420 tysięcy złotych. Grupa B rankingu Longines oznacza dla zwycięzcy aż 100 punktów za pierwsze miejsce. W tym konkursie pary będą mogły zdobywać minima kwalifikacyjne do Mistrzostw Świata, mistrzostw Europy i Igrzysk Olimpijskich.

Bardzo atrakcyjnie zapowiada się też sobotnie popołudnie, gdzie oprócz rywalizacji o Wielką Nagrodę Wielkopolski, zostanie rozegrany konkurs sześciu barier (potęga skoku na szeregu stacjonat).

Gwiazdą części pokazowej będzie francuski showman Pierre Fleury, który wykonuje niezwykłe sztuczki jak jazda pocztą węgierską na kilku koniach czy skoki luzem wykonywane bez siodła i ogłowia.

Dodatkowo w sobotę, idealny dla miłośników biegania, ale też dla rozpoczynających swoją przygodę z tym sportem będzie „Bieg 4 Na Woli”. Trasa 4 km biegu przełajowego i 4 km marszu Nordic Walking prowadzi malowniczymi ścieżkami leśnymi na terenie Hipodromu Wola w Poznaniu.

Wstęp w czwartek i piątek jest bezpłatny. Bilety na sobotę i niedzielę (30 zł za dzień i 50 zł za karnet) można kupić przez Internet, na stronie www.tixer.pl.

Przydatne linki:

Strona wydarzenia - http://csi4.pl/pl/

Facebook - https://www.facebook.com/CSI4Poznan/

Instagram - https://www.instagram.com/csi4poznan/

Bilety na wydarzenie - https://tixer.pl/miedzynarodowe-zawody-konne-w-skokach-przez-przeszkody-csi4-poznan-poznan-2018-06-09-0800,715,10985.html

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page