top of page

CSIO5* Sopot - propozycje!

Dziś, Międzynarodowa Federacja Jeździecka uruchomiła system zgłoszeń na zawody CSIO5*, które odbędą się w dniach 14-17 czerwca na Hipodromie w Sopocie.

Zawodnicy będą mieli okazję powalczyć o punkty do światowego Rankingu Longines w aż sześciu konkursach i podzielą między sobą łączną pulę nagród wynoszącą ponad 2 miliony złotych.

Tegoroczny program różni się od poprzednich edycji. W tym roku konkurs Grand Prix będzie rozegrany w piątek 14 czerwca. Kwalifikacja odbędzie się w czwartek w konkursie 150cm, zaliczanym do LR.

Niedziela to przede wszystkim Puchar Narodów rozgrywany w ramach FEI Longines Nations Cup Jumping, należący do Pierwszej Dywizji europejskich rozgrywek PN. Tym samym Sopot znajduje się w niezwykle prestiżowym gronie ośmiu miast obok La Baule, Samorin, St Gallen, Rotterdam, Falsterbo, Hickstead i Dublina.

Na liście startowej pojawią się drużyny z: Polski, Francji, Hiszpanii, Belgii, Szwecji, Niemiec oraz Włoch. Z numerem ósmym na tej liście pojawi się drużyna zaproszona przez organizatora.

Dodatkowo podczas CSIO5* odbędą się zawody CSI2*. Tu, zawodnicy będą mogli powalczyć o punkty do światowego Rankingu Longines w aż dwóch konkursach.

Propozycje: TUTAJ

Program zawodów: TUTAJ

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page