Biesiada Mistrzów- sobotni wieczór inny niż zwykle

July 30, 2018

Do programu tegorocznych Mistrzostw Polski w Skokach dodano niezwykłe wydarzenie, które powinno zaciekawić każdego jeździeckiego fana.

 

W sobotę 4 sierpnia o godzinie 20:00, zapraszamy wszystkich chętnych na wyjątkowe spotkanie z ikonami sportu jeździeckiego. Biesiada Mistrzów to wieczór opowiastek i anegdot w mistrzowskim wydaniu.  Na scenie Namiotu Letniego  zasiądą m.in. Pierwsza Dama polskiego ujeżdżenia p. Wanda Wąsowska oraz Mistrz Polski w skokach p.Piotr Wawryniuk, ale gwiazd jeździectwa tego wieczora w Jakubowicach będzie więcej i organizatorzy mają nadzieję, że grono tych, którzy sięgną po mikrofon jeszcze się powiększy.

 

Warto będzie przypomnieć sobie opowieści z minionych lat, gdy mimo wielu trudności, polscy jeźdźcy liczyli się na świecie i wygrywali największe turnieje.

Historii ich sukcesów i drobnych porażek można słuchać bez końca, nikt też nie wyjdzie z Sali głodny lub spragniony, gdyż by nazwie stała się zadość biesiadować będziemy degustując jednocześnie polski specjał jakim są pierogi podane tego wieczora na wiele sposobów.

 

Wydaje nam się, że Biesiada Mistrzów to obowiązkowy punkt programu dla każdego gościa Mistrzostw Polski w Jakubowicach. Będzie ona niezwykłą podróżą w przeszłość, czy też wyjątkową lekcją historii. Zapraszamy w imieniu Mistrzów oraz całej ekipy KJ Osadkowski. Wstęp na Biesiadę jest bezpłatny, zachęcamy jednak do rezerwacji stolików poprzez mail: jakubus@jakubus.pl

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Baltica Summer Tour 2019!

August 5, 2019

1/4
Please reload

Ostatnie posty

September 16, 2020

September 14, 2020

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square