top of page

CSI2* Wago Wrocław zakończone!

Grand Prix CSI2* WAGO Wrocław, zaliczane do światowego rankingu wygrał Adam Grzegorzewski na Okarino.

Na starcie najważniejszego konkursu zawodów we Wrocławiu stanęło 38 par. Do rozgrywki dostało się pięciu zawodników, w tym czterech z Polski. Wszyscy nasi reprezentanci zaliczyli double clear, więc o wygranej decydował najszybszy przejazd. Prowadzenie w konkursie objął trzeci zawodnik w rozgrywce, Kamil Grzelczyk na Wibaro, który uzyskał czas 39.84 sekundy. Jednak jadący jako ostatni, 20-letni Adam Grzegorzewski na Okarino, w świetnym stylu przeciął celowniki niecałą sekundę szybciej.

Trzecie miejsce zajął Krzysztof Ludwiczak na Nordwindzie, a czwarte Maciej Kostrzewski na Chico Hippica.

Finał średniej rundy należał do juniorki, Dalii Lehmann, która dosiadała klaczy Silver Star. Drugie miejsce zajął Adam Grzegorzewski na Torpedo Des Forets, a trzecie Marvin Jungel (GER) na Chica Tania.

Zuzanna Kucharska na Vulkana 6 sięgnęła po zwycięstwo w finale małej rundy. Druga była Oliwia Malińska na Volstrupgaard’s Comet, a trzecia Martyna Zielińska na Rexonea P.

Finał młodych koni należał do Lucky Star, którego dosiadał Jarosław Skrzyczyński. Koń ten w ciągu zawodów we Wrocławiu aż trzy razy pokonywał wszystkich swoich rywali. Drugi był Comodeus P pod Hubertem Kierznowskim, a trzeci Haston Nita pod Sławomirem Uchwatem.

Wyniki - https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/584/7656

Przejazd Adama Grzegorzewskiego - https://www.facebook.com/tylkoskokipl/videos/1858604347541480/

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page