Cavaliada Future po kwalifikacjach

November 21, 2018

Zawodami w KJK Szary Michałowice zakończyły się kwalifikacje do Cavaliady Future 2018/2019. Ostatnie konkursy wygrały: mini Nel Skotarczak z Podkowy Gruszczyn i midi Maria Kiełczewska z Ponylandii Wojciechowice, która dzięki temu zajęła pierwsze miejsce w tabeli. W kategorii mini na pierwszym miejscu kwalifikacje ukończyła Natalia Głowacz z Liljówki Stęszewko.

W rywalizacji o prawo startu w Poznaniu, Lublinie, Krakowie i Warszawie udział wzięło blisko 100 zawodników (49 w kategorii mini, a 46 w midi), nie tylko z Polski, ale i z Czech. Przypomnijmy, że w rozgrywkach weźmie udział po 8 zawodników w każdej kategorii, w tym złoci medaliści Halowego Pucharu Polski w Lesznie, Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Jakubowicach.

Wszyscy (zarówno pewni startu, jak i rezerwowi) muszą dokonać teraz zgłoszeń. Dopiero po zamknięciu zgłoszeń zostaną opublikowane listy przyjętych na pierwsze zawody w Poznaniu.

Kibice najmłodszych uczestników jeździeckiej rywalizacji będą mogli podziwiać w każdym z cavaliadowych miast w soboty i niedziele.

Ranking po 6 kwalifikacji: TUTAJ