Cavaliada Poznań - znamy zgłoszenia!

November 21, 2018

Znamy już listę zgłoszonych zawodników na nadchodzącą Cavaliadę w Poznaniu!

 

Na liście startowej m.in. 

Marin Fuchs, Szwajcar, ma 26 lat. We wrześniu podczas WEG w Tryon zdobył indywidualne wicemistrzostwo świata. 

 

Rolf-Göran Bengtsson ze Szwecji to dwukrotny wicemistrz olimpijski (w 2004 drużynowo
i w 2008 indywidulanie). 

 

Philipp Weishaupt to niemiecki zawodnik, który już 16 sezonów trenuje w stajni Ludgera Beerbauma. W 2009 roku został mistrzem Niemiec. Wielokrotnie reprezentował swój kraj w konkursach o Puchar Narodów (wygrane m.in. w Hickstead i Rotterdamie).

 

Marco Kutscher – indywidulany mistrz Europy roku 2005, sięgał też dwa razy z ekipą Niemiec po złoto drużynowe ME (2015 i 2011). Na Igrzyskach olimpijskich w Atenach sięgnął po dwa brązowe medale (indywidualny i drużynowy). Przez większą część swojej kariery był jeźdźcem stajni Ludgera Beerbaum’a. Od 2014 roku wraz z partnerką Evą-Marią Bitter trenuje we własnym ośrodku jeździeckim w Bad Essen. Do tegorocznej Cavaliady w Poznaniu zgłosił m.in. swojego konia numer jeden Van Gogha, na którym wygrywał pięciogwiazdkowe Grand Prix w Valkenswaard i Los Angeles.

 

Jur Vrieling – Holender doskonale znany już publiczności Cavaliady. Drużynowy mistrz Świata (2014) i Europy (2015), srebrny medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie. 

 

Danielle Goldstein – urodziła się i trenuje w Stanach Zjednoczonych, ale od 2010 roku reprezentuje Izrael. „Jeżdżę w barwach Izraela, bo to daje mi szansę lepszej sportowej kariery. Ale naprawdę kocham Izrael i wiążę z nim przyszłość” – napisała na swoim FB w 2017 roku. W zeszłym roku zajęła 9 miejsce na Mistrzostwach Europy, w tym sezonie był 20 na Mistrzostwach  Świata. W lutym wygrała Grand Prix CSI5* Wellington. Prowadzi własny ośrodek jeździecki Starwyn Farms na Florydzie.

 

Nie zabraknie także czołowych Polskich zawodników: Jarosława Skrzyczyńskiego, Adama Grzegorzewskiego, Kamila Grzelczyka, Wojciecha Wojciańca czy Maksymiliana Wechty.

 

CSI4* - TUTAJ

 

CSI* - TUTAJ

 

CSIYH - TUTAJ

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Baltica Summer Tour 2019!

August 5, 2019

1/4
Please reload

Ostatnie posty

September 16, 2020

September 14, 2020

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square