HPP w Ujeżdżeniu - medale rozdane!

March 26, 2019

Za nami weekendowe zmagania podczas Halowego Pucharu Polski w ujeżdżeniu. Do KJK Szary w Michałowicach zjechało ponad 100 par, aby powalczyć o medale.

W kategorii Seniorów złoty medal wywalczyła Anna Mierzwińska dosiadająca konia Dean Martin, która w półfinałach zajmowała pierwsze miejsce, a w finałowym przejeździe uzyskała wynik 72,625%. Drugie miejsce zajęła Ilona Janas na Arriba Z. Brązowy medal zdobyła Magdalena Zalewska na Diora Sol.

Z wynikiem 69,625% na Diego Ramirez w finałowym przejeździe, Alicja Trawińska zdobyła złoty medal w kategorii Młodych Jeźdźców. Srebro wywalczyła Michalina Terlecka na Suleyken. Trzecie miejsce podium zajęła Małgorzata Kowalska.

Wśród Juniorów najlepsza okazała się Aurelia von Mauberg dosiadająca Diamo Dream z łącznym wynikiem 211,147%. Alicja Pachulska na Bentamo 2, z wynikiem 205.382, zdobyła srebrny medal. Brązowy medal wywalczyła Julia Rogowska.