top of page

Finał HPP w Lesznie

W tym tygodniu czeka nas finał Halowego Pucharu Polski w skokach przez przeszkody, który ruszy od czwartku w Lesznie.

Aktualnym liderem rankingu w kategorii Seniorów, jest Tomasz Olszewski, drugie miejsce zajmuje Krzysztof Retka. Na trzecie miejsce "wskoczyła" Weronika po zwycięstwie w Grand Prix podczas VIII i ostatniej eliminacji do HPP w Lesznie.

W kategorii Młodych Jeźdźców prowadzi Natalia Liszewska. Po piętach depcze jej Milena Dobkowska, która zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji z zaledwie dwoma punktami straty do liderki. Trzecia jest Małgorzata Zubrycka.

Wśród Juniorów prowadzi Aleksander Lewandowski. W kategorii Open, z ogromną przewagą punktową, prowadzi Karolina Godoś.

Pełny ranking: TUTAJ

Program finałowych zmagań:

ŚRODA 27.03.2019 godz. 17.00 - przegląd weterynaryjny kat. OPEN i Seniorzy CZWARTEK 28.03.2019 godz. 12.00 - przegląd weterynaryjny kat. Dzieci I, Juniorzy, Młodzi Jeźdźcy oraz re-inspekcja kat. OPEN i Seniorzy godz. 15.00 - HPP - wg programu propozycji PIĄTEK 29.03.2019 godz. 7.00 - re-inspekcja kat. Dzieci I, Juniorzy, Młodzi Jeźdźcy godz. 8.00 - HPP - wg programu propozycji HZR rozpoczną się bezpośrednio po zakończeniu HPP SOBOTA 30.03.2019 godz. 8.00 - HPP - wg programu propozycji HZR rozpoczną się bezpośrednio po zakończeniu HPP NIEDZIELA 31.03.2019 godz. 8.00 - HPP - wg programu propozycji HZR rozpoczną się bezpośrednio po zakończeniu HPP

Zgłoszenia oraz wyniki on-line: TUTAJ

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page