top of page

Majówka z koniem 2019

Już po raz 16 na poznańskim osiedlu Szczepankowo-Spławie odbędzie się Majówka z koniem. Tym razem dwa najważniejsze elementy sportowej imprezy to: sobotni konkurs klasy C na czas (nagrody 4 200 PLN) i Grand Prix z pulą 15 500 PLN. Zapamiętajcie datę 11 – 12 maja.

Zmagania skoczków trwać będą codziennie od rana do późnych godzin popołudniowych, a konie i jeźdźcy pokonywać będą parkury od 55 do 135 cm.

Łączna pula nagród w konkursach od klasy P do C wynosi 26 000 PLN. Atrakcyjne nagrody rzeczowe czekają na uczestników konkursów towarzyskich.

Jak zawsze przy imprezach organizowanych przez KS Jumping Events, specjalne zmagania przewidziano dla amatorów w konkursie GPA. Kibice będą mogli podziwiać też najmłodszych na kucach. Tym razem pojadą oni już w sobotę rano i potem, jak zawsze przed niedzielnym Grand Prix, w przebraniach, w specjalnej formule konkursu – tym razem z limitem czasu. Atrakcją pozasportową tegorocznej Majówki będzie występ kaskadera konnego Pawła Apolinarskiego.

Jak zawsze na obrzeżach parkuru będzie wiele atrakcji dla całych rodzin: przejażdżki na kucykach (w tradycyjnej formule oraz jako pony games), mini parkur, place zabaw, stoiska gastronomiczne i handlowe.

Propozycje ZR: TUTAJ

Propozycje ZT: TUTAJ

Na zdjęciu Łukasz Brzóska zwycięzca Grand Prix Majówki 2019

Fot. Asia Bręklewicz

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page