top of page

III Memoriał Marcina Klupsia, lista zgłoszeń pęka w szwach!

Zwycięstwem Maksymiliana Wechty na klaczy Quadriga, w konkursie Grand Prix zawodów regionalnych, zakończyliśmy pierwszy tydzień zmagań podczas Majówki w Jakubowicach.

Przed nami druga część zmagań podczas zawodów ogólnopolskich, które rozpoczną się w czwartek 2 maja i zakończą w niedzielę 5 maja. Już po raz trzeci zawodnicy powalczą o pamiątkową szablę w konkursie Grand Prix Memoriału Marcina Klupsia. Na liście startowej obrońcy zeszłorocznego zwycięstwa, Piotr Morsztyn oraz Van Halen.

Zmierzą się m.in. z Kamilem Grzelczykiem, który w zeszłym roku zajął drugie miejsce na podium, Krzysztofem Ludwiczakiem, Adamem Grzegorzewskim czy Janem Bobikiem.

Kto w tym roku zdobędzie szablę Memoriału Marcina Klupsia? Przekonamy się w niedzielę, 5 maja ok godziny 13!

Transmisja z konkursów w sobotę oraz niedzielę na stronie www.swiatkoni.pl

Lista zgłoszeń na drugi tydzień majówkowych zmagań pęka w szwach. Na zawody przyjęto ponad 300 koni. Konkursy będą odbywać się od czwartku do niedzieli od wczesnych godzin porannych.

Listy startowe oraz wyniki on-line: https://zawodykonne.com/zawody/kjosadkowski/95

Lista zgłoszeń: TUTAJ

Na odwiedzających czekają przysmaki kuchni regionalnej na prawie 30 stoiskach oraz festiwal sera i wina. Tradycyjnie już zapraszamy na przejażdżki bryczką oraz na kucach.

Do zobaczenia w Jakubowicach!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page