W licznej i dobrej obsadzie

May 24, 2019

W 4Foulee CSI4 Poznań weźmie udział 90 zawodników z 27 krajów.

 

Do zawodów CSI4*, CSI1*, CSIYH i CSIU25 zgłosiło się 250 par. W tej chwili na liście przyjętych jest ich 230. Od 7 do 9 czerwca na Hipodromie Wola w Poznaniu zobaczymy jeźdźców z: Belgii, Brazylii, Chin, Czech, Danii, Estonii, Finlandii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Izraela, Włoch, Japonii, Korei Południowej, Łotwy, Libanu, Macedonii, Holandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Polski, Rosji, Słowacji, Szwecji, Turcji, Norwegii, Kanady i Meksyku.

 

Obsada jest nie tylko liczna, ale i bardzo dobra. Najwięcej zawodników wystartuje w konkursach czterogwiazdkowych. To zapowiada zaciętą walkę o prawo startu w niedzielnym Grand Prix z pulą nagród 100 tysięcy euro. Z zagranicznych gości, kibicom jeździectwa doskonale znane są takie nazwiska jak: Piergiorgio Bucci z Włoch (zwycięzca Grand Prix w 2013, podczas pierwszych zawodów CSI4* w Poznaniu), Felix Hassman z Niemiec czy Douglas Lindelow ze Szwecji.


Na Hipodrom Wola z sentymentem wracają starzy zwycięzcy, którzy wygrywali Grand Prix jeszcze w ramach poznańskiego CSIO: Dirk Demeersman z Belgii (w 2006 roku triumfował na legendarnym Clintonie, na którym dwa lata wcześniej był czwarty na Igrzyskach Olimpijskich) i Soren Pedersen z Danii, który wygrał w 2008 roku.

 

Na starcie nie zabraknie najlepszych Polaków z Mistrzem Polski Jarosławem Skrzyczyńskim na czele. Z TOP 10 polskiego rankingu będą też: Krzysztof Ludwiczak, Wojciech Wojcianiec, Adam Grzegorzewski, Maksymilian Wechta i Andrzej Opłatek. Z młodych i zdolnych zawodników swoją obecność potwierdzili: lider rankingu PZJ juniorów Filip Lewicki i Mistrzyni Polski Juniorów Aleksandra Kierznowska.

 

Zawody 4Foulee w Poznaniu odbędą się w formule trzydniowej w dniach od 7-9 czerwca. Zostanie rozegranych 14 konkursów, z których aż 5 zaliczanych będzie do światowego rankingu.

Na zdjęciu wicemistrz Europy z 2009 roku Piergiorgio Bucci, który na poznańskiej Woli

wystartuje już po raz trzeci. 

 

Zgłoszenia: TUTAJ

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Baltica Summer Tour 2019!

August 5, 2019

1/4
Please reload

Ostatnie posty

September 16, 2020

September 14, 2020

Please reload

Archiwum
Please reload

Wyszukaj wg tagów
Please reload

Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square