top of page

Silesia Equestrian 2019, lets celebrate!

Międzynarodowe zawody Silesia Equestrian w Jakubowicach na stałe wpisały się w wakacyjny kalendarz imprez. Przed nami jubileuszowa, piąta edycja, tej imprezy, która odbędzie się w dniach 3-14 lipca pod hasłem #silesiaCELEBRATE.

Dwutygodniowe zmagania rozpoczną konkursy w randze CSI2*, CSI*, CSI-U25 oraz konkursy dla Dzieci, Juniorów i koni 5-letnich.

Na zawodników czekają dwa konkursy zaliczane do Rankingu Longines oraz łączna pula nagród ponad 300 000PLN.

Drugi tydzień Silesia Equestrian to zawody w randze CSI3*, CSI*, CSI-U25, CSICh, CSIJ oraz konkursy dla 5-latków. O punkty do światowego Rankingu Longines uczestnicy powalczą w trzech konkursach: czwartkowej Gold Round 145, piątkowym Gold Round 150 oraz niedzielnym Grand Prix o wysokości przeszkód 160. Łączna pula nagród do wygrania to ponad pół miliona złotych!

Dodatkowo, w sobotę 13 lipca odbędzie się konkurs Sześciu Barier.

Propozycje: TUTAJ

TERMIN WYSYŁANIA ZGŁOSZEŃ DO 24 CZERWCA!

Na wszystkich #silesiaFRIENDS tradycyjnie już czekają Rider's Party (w jubileuszowym wydaniu), odpoczynek w strefie wodnej czy przepyszne jedzenie w Restauracji Jakubus.

A dla zawodników, którzy przyjeżdżają co roku na wszystkie edycje Silesia Equestrian, organizatorzy przygotowali specjalne upominki sooo stay tuned!

Program zawodów:

Przydatne linki:

Fanpage Silesia Equestrian

Instagram Silesia Eqestrian

Oficjalna strona wydarzenia

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page