top of page

Mistrzostwa Polski 2019 - ruszyły zgłoszenia!

Czynny jest już panel zgłoszeń do imprezy mistrzowskiej wieńczącej sezon otwarty w Jakubowicach.

Mistrzostwa Polski Seniorów, Młodych Jeźdźców, Juniorów, Dzieci I i Ladies Cup rozegrane zostaną w dniach 12-15 września. Zawody te odbywają się na hipodromie KJ Osadkowski od kilku lat i zyskały już tradycyjną oprawę, na którą możemy liczyć i w tym roku.

Na pewno, poza sportowymi emocjami, nie zabraknie wzruszających momentów podczas Gali Mistrzów, a sobotni wieczór okrasi Biesiada Anegdot z udziałem gwiazd sportu jeździeckiego z przed lat.

Konkursy finałowe rozdzielone są na sobotę i niedzielę. W sobotę poznamy najlepszych Młodych Jeźdźców, oraz Ladies. Po raz drugi, głównym partnerem Ladies Cup jest dobrze znana w branży jeździeckiej marka Primavera Furniture, która ufundowała w tym roku komplet mebli o łącznej wartości 35 000PLN!

Niedziela należeć będzie do Dzieci, Juniorów i Seniorów.

Ten najważniejszy Finał rozpocznie się około godziny 15:00.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń- w imieniu organizatora przypominamy, że do Ladies Cup zostanie przyjęta ograniczona liczba koni. W pozostałych kategoriach przyjęci zostaną wszyscy zawodnicy zgłoszeni w terminie, spełniający warunki kwalifikacji do MP 2019 – prosimy więc o zapoznanie się z najnowszym Regulaminem Mistrzostw Polski 2019.

Panel Zgłoszeń: https://zawodykonne.com/zawody/23/tour/124

Propozycje: TUTAJ

Regulamin: TUTAJ

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page