Pierwsze medale w Jakubowicach rozdane!

September 5, 2019

Pierwsze medale w tym sezonie w Jakubowicach rozdane. W zakończonych Mistrzostwa Polski Kuców i Małych Koni rozdano ich 18 w aż 7 kategoriach!

 

W kategorii Dzieci II walka trwała aż do samego końca. Trzy zawodniczki dowiozły do finału zerowe konto, także w rozgrywce, więc o złotym medalu zadecydował czas. Złoto wywalczyła Kornelia Smura dosiadająca wałacha Grupo Prom Viox W. Po srebro sięgnęła Aleksandra Wypchło. Brąz zdobyła Marta Wypiór.

 

 

W kategorii A2 do rozgrywki dostało się aż 16 par. Najszybsza okazała się Lena Czeszejko-Sochacka na Miłek Pony Sport. Na drugim stopniu podium stanęła Agata Maćkowska. Trzecie miejsce zajęła Julia Ganowska.

 

Parkur rozgrywki w grupie A1 aż 12 par pokonało bezbłędnie. Zwyciężyła Nel Skotarczak na Frankenhoeh's Mylord.

Srebrny medal wywalczyła Paulina Pellowska, brązowy zdobyła Pola Rynowiecka.

 

W Grupie D finałowe zmagania ukończyło 8 par. Najlepszą z nich była Agata Derda i Kosma. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Osuch, trzecia była Dominika Henzel.

 

 

W grupie C nie miała sobie równych Oliwia Mycio na wałachu Raiken. Srebrny medal zdobyła Helena Piontek. Trzecie miejsce zajął Mateusz Owczarz.

 

Złoty medal w grupie D-Bis wywalczył Antonii Śliwiński na klaczy Apla. Tuż za nim uplasowała się Agata Derda. Na ostatnim stopniu podium stanęła Amelia Górnicka.

 

Nela Wawryniuk na klaczy Capriole w pięknym stylu zdobyła złoty. Srebro wywalczyła Zofia Budzyńska, brąz zdobyła Wiktoria Okupny.

 

Przed nami kolejna impreza Mistrzowska, kończąca sezon otwarty w Jakubowicach - Mistrzostwa Polski Seniorów, które odbędą się w dniach 12-15 września. Zapraszamy!

 

 

Fot. Klaudia Hatała

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Wyróżnione posty

Baltica Summer Tour 2019!

August 5, 2019

1/4
Please reload

Ostatnie posty

September 16, 2020

September 14, 2020

Please reload

Archiwum