top of page

Jakubowice 2020 - 29 dni!

Po 5 latach, organizatorzy Silesia Equestrian postanowili zrobić przerwę. Nie zwalniają jednak tempa, w tym roku czeka nas aż 29 dni wypełnionych zawodami.

Tradycyjnie, sezon rozpocznie się Jeździecką Majówką, ponownie w dwutygodniowej formule: pierwsze starty odbędą się w dniach 24-26 kwietnia. Od 30 kwietnia do 3 maja będą trwały zawody ogólnopolskie, w ramach IV Memoriału Marcina Klupsia.

Poza premiami finansowymi, zawodnicy powalczą o pamiątkową szablę Marcina Klupsia. Do tej pory zdobyli ją: Wojciech Wojcianiec, Piotr Morsztyn oraz Maksymilian Wechta.

31 maja zostały zaplanowane jednodniowe zawody regionalne.

W czerwcu do Jakubowic zawita zupełnie inna dyscyplina. W dniach 5-7 czerwca odbędą się zawody ogólnopolskie w ujeżdżeniu oraz eliminacje do MPMK.

Dodatkowo, zawodnicy będą mieli okazję powalczyć o kwalifikację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

21 czerwca odbędą się jednodniowe, regionalne, zawody w skokach przez przeszkody.

Wszystkich, którym będzie brakowało wakacyjnej atmosfery Silesia Equestrian, zapraszamy na kolejną eliminację w ramach najpopularniejszej, ogólnopolskiej imprezy, Polskiej Ligii Jeździeckiej. Zawody odbędą się w dniach 9-12 lipca.

Sierpień to aż trzy imprezy. 2 sierpnia odbędą się zawody regionalne w skokach przez przeszkody, na rozgrzewkę przed Otwartymi Mistrzostwami OZJ (13-16 sierpnia) oraz Mistrzostwami Polski Kuców i Małych Koni (27-30 sierpnia).

Tradycyjnie, najważniejsza impreza sezonu, Mistrzostwa Polski w skokach przez przeszkody, zakończy zmagania w Jakubowicach. W dniach 10-13 września zapraszamy do kibicowania zawodnikom w walce o medale.

Do zobaczenia w Jakubowicach!

Przypominamy galerię z zeszłorocznej Majówki w Jakubowicach i już dziś zapraszamy do zamawiania zdjęć z przejazdów:

Galeria: TUTAJ

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page