top of page

4Foulee – teraz w Zielonej Górze

Tegoroczne zawody CSI Zielona Góra rozegrane zostaną pod nazwą 4Foulee. Impreza odbędzie się w dniach 25-28.04, a pula nagród sięgnie 88 000 euro.


Młode konie powalczą CSIYH w kategorii pięciolatków oraz wspólnej rywalizacji dla sześcio- i siedmiolatków (z handicapem wysokości). Dla mniej doświadczonych par przewidziane są konkursy w ramach CSI1* - Elite Tour (110/115 cm) i Mała Runda (120/125 cm). Głównymi punktami programu będą zmagania w randze CSI2*, w tym dwa konkursy zaliczane do światowego rankingu – Memoriał Pauliny Kopacz i niedzielne Grand Prix. Zawody rozegrane zostaną na dużym, nowoczesnym hipodromie obiektu WOSiR Drzonków. 


„Jak już wcześniej informowaliśmy, dziesięcioletnia, naszym zdaniem piękna historia zawodów organizowanych przez nas na Hipodromie Wola dobiegła końca. Dzięki nim i wydatnej pomocy pana Romana Roszkiewicza udało nam się wykreować nową jeździecką markę – 4Foulee. Teraz czas, aby zawody pod tym znakiem mogli obejrzeć kibice w innych miejscach w Polsce. Pierwszą imprezą, która nazywać się będzie 4Foulee jest organizowane przez nas od roku 2020 CSI w Zielonej Górze. Wydarzenie będzie miało rangę 2*, ale z niebagatelną pulą nagród – 88 000 euro. Dwa konkursy zaliczane będą do światowego rankingu. Dodatkową atrakcją dla kibiców będzie rywalizacja zaprzęgów parokonnych.” – mówi organizator imprezy Szymon Tarant. 


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page