top of page

Cavaliada Sopot - czas na zgłoszenia!

Jeszcze nie opadły emocje po CAVALIADZIE w Poznaniu, a organizatorzy planują  już to, co wydarzy się na początku nowego roku, podczas kolejnej odsłony wydarzenia. Stąd panel zgłoszeń na zawody CSI CAVALIADA, które odbędą w dniach 1-4 lutego 2024 r. w Sopocie jest już otwarty. Zawodnicy mają czas do 12 stycznia.

Zanany od lat na jeździeckiej mapie świata Sopot, głównie z rozgrywanych tu latem zawodów CSIO, po raz trzeci będzie gospodarzem prestiżowej imprezy halowej. III etap CAVALIADY Tour 2023/24 odbędzie się w ERGO ARENIE położonej na granicy dwóch miast - Sopotu i Gdańska. Nowoczesna infrastruktura pozwoli przygotować dla zawodników i koni obszerną arenę (70 x 35 m), a przed startem uczestnicy, dla lepszego komfortu, będą mogli skorzystać z dwóch rozprężalni (40 x 20 i 30 x 20).


Propozycje/Schedule:


Sopot Arena (POL) (31_01_2024 - 04_02_2024) CSI2 - Jumping Schedule - 2024_CI_0410 - V1
.pd
Pobierz PD • 407KBCo w programie zawodów międzynarodowych?

Program sportowy międzynarodowych zawodów w skokach przez przeszkody opiera się na 15 konkursach na różnym poziomie od 110 do 145 cm. Pula nagród wynosi 93 000 EUR. W CSI2* zawodnicy będą rywalizować w Dużej Rundzie, najpierw w czwartkowym konkursie Speed Masters 140 cm (pula 8 000 EUR), a następnie w dwóch konkursach zaliczanych do światowego rankingu z wyższymi premiami finansowymi. Zarówno piątkowy konkurs z rozgrywką 145 cm, jak i niedzielne Grand Prix (145 cm) mają pulę po 28 200 EUR i liczą się do punktacji rankingu FEI i CAVALIADA Tour. 

Średnia runda, też w ramach CSI2*, to dwa konkursy kwalifikacyjne o wysokości 130 i 135 cm oraz finał 140 cm z rozgrywką z pulą nagród 6 000 EUR. Dla tych, którzy nie będą chcieć pojechać finału przewidziany jest konkurs Last Chance (135 cm). Konkursy specjalne w sezonie 23/24 to rozgrywany w piątek Speed & Music (130 cm, pula 6 000 EUR) i zaplanowany na sobotni wieczór konkurs Barier (pula 6 000 EUR).

CAVALIADA Open Tour (CSI Amatorów) to aż 6 konkursów w ramach dwóch rund. Kategoria Silver to klasy 110/110/115 cm, a Gold to 120/120/125 cm. W tym sezonie zawody zostały objęte cyklem, których zwycięzcy zostaną wyłonieni pod koniec lutego podczas finału CAVALIADY Tour w Krakowie i wezmą udział w prestiżowej ceremonii dekoracji.

Zgłoszenia polskich zawodników odbywają się poprzez maila zgłoszenia@pzj.pl. Termin zgłoszeń mija 12 stycznia. Zawodnicy sklasyfikowanie w Longines Ranking chcący skorzystać z puli miejsc FEI Invitation System powinni dokonać zgłoszenia do 5 stycznia.

VIP Hospitality - ekskluzywne centrum wydarzeń

Dla zawodników i gości CAVALIADY organizatorzy, oprócz trybun, przygotowali specjalną strefę VIP Hospitality, obejmującą dwa pakiety – VIP oraz VIP GOLD. Obydwa z nich łączy dostęp do strefy VIP, która jest idealnym miejscem nie tylko budowania szeregu nowych kontaktów, ale też do spędzenia miło czasu z przyjaciółmi oraz rodziną. W oferowanych przestrzeniach goście mogą komfortowo dzielić jeździeckie emocje, korzystając z wysokiej jakości serwisu cateringowego oraz specjalnie wydzielonej recepcji. Warto dodać, że pakiet VIP obejmuje wejście na specjalne trybuny VIP.

Z kolei pakiet VIP GOLD to stoliki 4- lub 6-osobowe w specjalnie przygotowanej loży, która znajduje się tuż przy arenie głównej. To najlepsze miejsce do podziwiania sportowej rywalizacji.

Specjalnie dla kibiców CAVALIADY

Bilety na CAVALIADĘ w Sopocie są już w sprzedaży. Nowością są karnety na 4 dni dla młodzieży szkolnej oraz bilety rodzinne 2 + 1 i 4 + 2.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page