top of page

CSIO5* Sopot, propozycje

Tylko 3 tygodnie zostały do prestiżowych zawodów CSIO5* odbywających się na Hipodromie w Sopocie.


Podczas czterech dni rywalizacji na najwyższym poziomie rozegranych zostanie dziesięć konkursów. Aż w pięciu z nich zawodnicy walczyć będą o punkty do Rankingu Longines na podstawie którego, tworzona jest lista najlepszych zawodników na świecie. Już teraz wiemy, że w piątek 18 czerwca rozegrany zostanie konkurs Grand Prix, a w niedzielę o godz. 12:00 rozpocznie się wyczekiwany przez wszystkich drużynowy Puchar Narodów.


Propozycje:


Sopot (POL) (17_06_2021 - 20_06_2021) CS
.
Download • 2.25MB

„Gigantyczna pula nagród przewidziana dla zawodników wynosząca ponad 2 miliony złotych oraz fakt, że nieco ponad miesiąc po zawodach w Sopocie najlepsi jeźdźcy z całego świata rozpoczną swoje zmagania w Igrzyskach Olimpijskich sprawia, że spodziewamy się w tym roku wyjątkowo mocniej obsady. Najważniejsze konkursy to oczywiście Grand Prix oraz Puchar Narodów, który po raz 3 rozegrany zostanie w ramach rywalizacji drużyn elitarnej I Dywizji. Sopot od wielu lat pracował na swoją pozycję w jeździeckim świecie, a teraz obserwujemy tego efekty. Jednak zapewniam, że stać nas na jeszcze więcej.” – podkreśla Agnieszka Maziarka, rzecznik prasowy CSIO5* Sopot Horse Show 2021.

Międzynarodowe Zawody CSIO w Sopocie rozegrane zostały po raz pierwszy w 1983 r., a tegoroczna edycja będzie 23. rozegraną na terenie sopockiego Hipodromu. Na przestrzeni lat poziom zawodów stopniowo wzrastał, zyskując zaufanie Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej oraz zawodników. Efektem tego jest przyznanie Sopotowi możliwości organizacji zawodów na poziomie 5* oraz przeprowadzenia Pucharu Narodów w ramach rozgrywek I dywizji.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page