top of page

CSIO5* Sopot - zgłoszenia!

Zaledwie tydzień dzieli nas od prestiżowych zawodów CSIO5*, które odbędą się na Hipodromie w Sopocie.

Od 17 do 20 czerwca zawodnicy powalczą o łączną pulę nagród, która wynosi ponad 2 miliony złotych.


Na liście startowej pojawiły się takie nazwiska jak Marcus Ehning (GER), Pieter Devos (BEL), Kevin Staut (FRA) czy Piergiorgio Bucci (ITA).


Pełna lista zgłoszeń:


MASTER LIST 11 CZERWCA
.pdf
Download PDF • 400KB

Nowy trener Kadry Narodowej w konkurencji skoków przez przeszkody Jan Vinckier ogłosił już skład, w którym pokłada wielkie nadzieje. W niedzielnym konkursie drużynowym wystartują:

- Michał Kaźmierczak – utytułowany zawodnik wielokrotnie reprezentujący Polskę w drużynowych konkursach Pucharu Narodów. Na swoim koncie ma jeden z największych sukcesów drużynowych naszej kadry I miejsce podczas PN w CSIO4* Linz w 2016 roku. - Andrzej Opłatek - aktualnie najwyżej sklasyfikowany (138 m-sc) w światowym Rankingu Longines polski zawodnik. Od tego sezonu członek drużyny MIAMI CELTIC w prestiżowej Global Champions League, wielokrotny młodzieżowy Mistrz Polski. -Jarosław Skrzyczyński – Wielokrotny Mistrz Polski i aktualny Wicemistrz. W 2017 roku (jako drugi Polak w historii) został sklasyfikowany na 84 miejscu światowego Rankingu Longines. Na swoim koncie ma liczne występy w Pucharze Narodów podczas zawodów CSIO w Sopocie. - Wojciech Wojcianiec – Aktualny Mistrz Polski. Czołowy reprezentant Kadry Narodowej i drugi aktualnie najwyżej sklasyfikowany reprezentant Polski w Rankingu Longines. Jego największym osiągnięciem na arenie międzynarodowej jest 17 miejsce podczas Mistrzostw Świata FEI World Cup Final CSI-W Final w Goteborgu w Szwecji.Puchar Narodów rozegrany zostanie w niedzielę 20 czerwca o godz. 11:00


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page