top of page

Majówka w Bogusławicach! CSI2* zgłoszenia

Zawody CSI2* w Bogusławicach rozpoczynają się już w czwartek 29 kwietnia i potrwają do niedzieli 2 maja. Na liście zgłoszeń widnieją nazwiska reprezentantów Polski którzy z pewnością dostarczą wielu emocji w niedzielnym Grand Prix.


O kolejne punkty do światowego rankingu Longines powalczy dwóch najlepszych Polaków ostatniego Grand Prix CSI2* Zielona Góra: Jacek Zagor oraz Adam Grzegorzewski, którzy w tych zmaganiach zajęli odpowiednio miejsca drugie i trzecie. Swój udział zgłosiła też dobrze znana polskiej publiczności wszechstronna amazonka Daria Kobiernik - zwyciężczyni zeszłorocznego Grand Prix w Bogusławicach podczas zawodów ogólnopolskich, a także złoty medalista Mistrzostw Polski 2016 - Kamil Grzelczyk.


Na liście startowej pojawia się też znany z upodobania do szybkiej i dynamicznej jazdy Antoni Strzałkowski, który w Bogusławicach powalczy między innymi na koniu Blant, na którym zajął 3 miejsce w piątkowym konkursie Dużej Rundy podczas CSI w Drzonkowie, a także triumfował w Grand Prix ZO w Jakubowicach w lipcu 2020. Oprócz tego wystartują też, między innymi: Michał Tyszko, Monika Grundkowska oraz Łukasz Koza.


Zawody w Bogusławicach to także konkursy dla Młodych Koni oraz rundy Dzieci, Kucy oraz Juniorów. Dodatkowo w sobotę odbędzie się emocjonujący konkurs Sześciu Barier z łączną pulą nagród 15 000 PLN.

Zawody odbywają się bez udziału publiczności, rywalizację będzie można obejrzeć on-line dzięki redakcji Świat Koni.


Lista zgłoszeń:

Plik_3536_master-list-lista-zgoszen-23-0
.
Download • 70KB


Oficjalna strona zawodów: www.csiboguslawice.com

Wyniki on-line: https://zawodykonne.com/zawody/tarantevents/tour/759


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page