top of page

Majówka w Jakubowicach - nowy termin

W związku z niepewną sytuacją epidemiologiczną, organizator zawodów w Jakubowicach, kolejny rok z rzędu zdecydował się na pewne zmiany kalendarzowe.

Aby V Memoriał Marcina Klupsia był imprezą dostępną dla wszystkich chętnych jeźdźców, a jego poziom sportowy nie odstawał od tego z lat ubiegłych, jego data została przeniesiona z terminu 22-25.04 na 6-9.05.


Jeździecka Majówka rozpocznie się parkurami treningowymi w czwartek 29.04, potem rozegrane zostaną Zawody Regionalne 1-3.05, a zwieńczeniem będzie Memoriał Marcina Klupsia zaplanowany na 6-9 maja. Propozycje zawodów nie będą miały istotniejszych zmian.


Nowy panel zgłoszeniowy i propozycje zostaną opublikowane tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Prosimy zawodników o ponowne zgłaszanie się do zawodów- stare zgłoszenia zostaną anulowane a ewentualne dokonane już płaty zwrócone lub przeniesione na nowy termin.

Przypominamy też, że w tej chwili w zawodach mogą brać udział wyłącznie zawodowi sportowcy – mamy nadzieję, że do maja sytuacja ulegnie poprawie i na zawody zostanie przyjęte szersze grono jeźdźców.


"Wszystkich uczestników przepraszamy za zamieszanie, ale zależy nam zarówno na przestrzeganiu obowiązujących przepisów, jak i przygotowaniu kolejnego wspaniałego sportowego widowiska w Jakubowicach. "

Dyrektor sportowy KJ Osadkowski: Agnieszka Olszewska.

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page