top of page

Mistrzostwa Polski Kuców 2021

Już niebawem ruszą największe młodzieżowe zawody sezonu 2021. Na listach uczestników Mistrzostw i Pucharów Polski w Jakubowicach widnieje prawie 370 par walczących o medale w aż 9 kategoriach!

Najliczniej obsadzona jest nowa kategoria- Puchar Polski Juniorów Młodszych na Dużych Koniach. Wcześniej funkcjonująca Grupa Dzieci II przedłużona została do 15 roku życia i jest to teraz grupa spójna z Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży. O medale w tej kategorii powalczy aż 88 jeźdźców dosiadających 112 koni!

W tym roku w Jakubowicach pojawi się II edycja Mistrzostwa Hobby Horse. Tegorocznym patronem imprezy jest Melloni Group i to oni szykują specjalne przeszkody na tę okazję. Jesteśmy pewni, że te konkursy również imponować będą ilością zgłoszeń, ale też jakością doskonałych skoków i pięknie przygotowanych pluszowych rumaków.

Po finałowych rozgrywkach Sztafety Hobby Horse zaplanowanej na piątek 27.08 na Arenie Głównej, wszyscy dorośli pasjonaci jeździectwa zaproszeni są na małe Hobby Horse Party przy Riders Clubie.

Niestety w związku z napiętym programem zawodów, Hobby Horse otwarte są wyłącznie dla zawodników MP2021, jednak organizatorzy obiecują dodatkowy meeting w tej konkurencji w okresie zimowym.

Mamy nadzieję, że pogoda nie będzie psuła doskonałych nastrojów ostatniego wakacyjnego weekendu. Zawodnikom życzymy powodzenia, a kibiców zapraszamy na trybuny Ośrodka Jakubus i Klubu Jeździeckiego Osadkowski.


Pełna lista zgłoszeń:

Lista uczestników MP2021
.pdf
Download PDF • 1.13MB

Informacje o rozgrywkach Hobby Horse:


hobby horse
.pdf
Download PDF • 767KB

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page