top of page

Zgłoszenia na 4Foulee Drzonków!

Znamy listę par, które powalczą w przyszłym tygodniu w zawodach 4Foulee Zielona Góra. 


Do udziału w imprezie, która rozegrana zostanie na hipodromie WOSiR Drzonków w dniach 25-28 kwietnia, zgłoszonych zostało 173 zawodników z 357 końmi. W Zielonej Górze powalczą jeźdźcy i amazonki z Australii, Belgii, Czech, Estonii, Finlandii, Niemiec, Litwy, Holandii, Ukrainy, Uzbekistanu, Łotwy i Polski. 


Lista zgloszen/entry list:


4Foulee masterlist
.pdf
Pobierz PDF • 208KB


Na liście startowej jest aż 30 zawodników, którzy w swojej karierze wygrali międzynarodowe Grand Prix i konkursy zaliczane do światowego rankingu. Wśród zagranicznych gwiazd znajdują się Matas Petraitis – złoty medalista mistrzostw Litwy, jego rodak Andrius Petrovas – zwycięzca Grand Prix w Zielonej Górze z 2021, triumfator Grand Prix CSI2* w Samorin – Jiri Hruska z Czech czy Estończyk Gunnar Klettenberg – czterokrotny uczestnik finału Pucharu Świata. Prosto z tej imprezy, która w ten weekend rozgrywana jest w Rijadzie, do Zielonej Góry przyleci olimpijczyk z Tokio – Łotysz Kristaps Neretnieks. 


Nie zabraknie też najlepszych Polaków, na czele z liderem rankingu Polskiego Związku Jeździeckiego i członkiem polskiej kadry olimpijskiej Adamem Grzegorzewskim. W Drzonkowie zobaczymy też innych jeźdźców z krajowego Top Ten, takich jak: Jarosław Skrzyczyński, Marek Wacławik, Marek Lewicki, Mściwoj Kiecoń i mistrz Polski Tomasz Miśkiewicz. 


Podczas czterech dni zmagań rozegranych zostanie aż 18 konkursów w skokach przez przeszkody na wysokościach od 110 do 145 cm. Łączna pula nagród wynosi 89 000 euro, a aż dwie klasy zaliczane będą do rankingu Międzynarodowej Federacji Jeździeckiej. To sobotni konkurs Speed Masters oraz niedzielne Grand Prix. Duży prestiż będzie miał też Memoriał Pauliny Kopacz (finał Średniej Rundy) oraz rozegrane przy sztucznym oświetleniu zmagania Music Masters. 


Program - najważniejsze wydarzenia:


Sobota

14.00 – Speed Masters (145 cm) – konkurs zaliczany

do światowego rankingu

18.00 – Music Masters – konkurs na czas do muzyki

20.30 – koncert zespół 4 Play Country Band

21.00 – konkurs szybkości zaprzęgów 


Niedziela

10.00 – Konkurs Memoriału Pauliny Kopacz

13.00 – Grand Prix - konkurs zaliczany do światowego rankingu

16.00 – konkurs szybkości zaprzęgów
Fot. Kamila Tworkowska 


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page