top of page

Cavaliada Świnoujście - panel zgłoszeń otwarty!

Międzynarodowa Federacja Jeździecka zatwierdziła propozycje zawodów CAVALIADA Summer Świnoujście 2023, które odbędą się w dniach 22-25 czerwca 2023. W puli nagród jest ponad 400 tysięcy złotych. Program tradycyjnie obfituje w widowiskowe i atrakcyjne sportowo konkursy.

Po 7 latach CAVALIADA Summer wraca nad Morze Bałtyckie, tym razem do Świnoujścia. To jedyne w skali Europy zawody międzynarodowe w skokach przez przeszkody rozgrywane na plaży. W programie tegorocznej edycji zostaną rozegrane trzy kategorie - CSI2*, CSI1* oraz CSIAm-A z łączną pulą ponad 400 tysięcy złotych. Dzięki temu na jednej arenie będą mogli rywalizować ze sobą zarówno profesjonalni zawodnicy jak i Ci mniej doświadczeni.


Propozycje/Schedule:


propozycje-csi-swinoujscie-2023_v26-04
.pdf
Pobierz PDF • 578KB

Najważniejszymi punktami programu kategorii CSI2* są niewątpliwie piątkowa Duża Runda i niedzielne Grand Prix. Oba konkursy są zaliczane do Longines Ranking a poza punktami na zawodników czekają premie finansowe o puli wynoszącej po 109 tysięcy złotych. Ciekawym uzupełnieniem programu CSI2* jest czwartkowy konkurs drużynowy oraz piątkowy konkurs barier, to nowość w programie CAVALIADA.

Dodatkiem do programu sportowego jest CSI1*. To oznacza łatwiejszy dostęp do startu na poziomie małej rundy (wszystkie konkursy 130 cm).

Po dobrym przyjęciu przez środowisko w poprzednim sezonie zawodów CSI Amateur - Owner’s organizator postanowił kontynuować rozgrywki dla tej grupy. Tu zawodnicy będą mieli okazję rywalizować na parkurach w rundach 110 i 120 cm w ramach Sunrise Tour.

Zgłoszenia polskich zawodników odbywają się poprzez maila: zgłoszenia@pzj.pl

Termin zgłoszeń upływa w piątek 2 czerwca 2023 roku.

Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page