Fimmel najlepszy!

Po raz kolejny frekwencja na zawodach organizowanych przez KJ Osadkowski dopisała. Do piątej eliminacji Polskiej Ligi Jeździeckiej zgłoszono ponad 300 par, które od czwartku do niedzieli zmagały się w konkursach ogólnopolskich oraz regionalnych.


Najważniejszy konkurs, Grand Prix o nagrodę firmy Bayer, przyniósł sporo emocji. Do rozgrywki zakwalifikowało się tylko 6 par. Zwyciężył będący ostatnio w świetnej formie, Arkadiusz Fimmel na klaczy Elastiqua. Drugie miejsce Jakub Krzyżosiak na Ilascha V&V z zaledwie 0,5 setnych sekundy straty do lidera, trzecia była debiutująca w takim konkursie, Tamara Tybulczuk na Szifo.


Finał Rundy Srebrnej o nagrodę firmy Syngenta, należał do Jana Bobika i konia Hasala. Drugie miejsce podium zajął Marcin Bętkowski na Kalisto P. Trzecia była Krystyna Pilikiewicz na Riana P, która z każdej eliminacji PLJ przywozi coraz więcej punktów w ogólnym rankingu Rundy Srebrnej.


W finałowym konkursie Rundy Brązowej, o nagrodę Adamietz Sp. Z o.o triumfowała Kamila Czartoryska na Fleure D’Elle. Na drugim miejscu uplasowała się Paulina Biskup na Sisi Sza, trzecia była Michaela Karpisz dosiadająca konia Briance.


Sezon na zawody w Jakubowicach trwa w najlepsze. W lipcu oraz w sierpniu zapraszamy na zawody regionalne, które odbędą się w dniach 26-27.07 oraz 12-15.08.

W sierpniu nie mogło zabraknąć imprezy rangi mistrzowskiej, na starcie po raz kolejny pojawią się kucyki z całej Polski by powalczyć o medale w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w dniach 24-28.08.


Poniżej mini galeria z finałowego dnia autorstwa Kamili Frąckowiak/ foto Ka Ha

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square