top of page

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski – Czas Start!

Największa młodzieżowa impreza sezonu rusza już dziś w Jakubowicach. 320 przyjętych par powalczy w aż 9 kategoriach. Zawody zgodnie z zapowiedziami podzielone są na 5 dni, tak więc konkursy finałowe zaplanowane są na sobotę oraz niedzielę 27-28 czerwca.


W sobotę zaplanowano najważniejsze rozstrzygnięcia w kategoriach C, D-Bis, Młodzików i Juniorów Młodszych. W niedzielę podziwiać będzie można finały D, E, A0, A1 oraz A2. Jak można łatwo zauważyć, jest to liczba o około 50 koni mniejsza niż w roku ubiegłym i wpływ maja na to między innymi zaostrzone reguły kwalifikacji. Planując starty w kolejnych imprezach Mistrzowskim warto wziąć pod uwagę, że teraz przejazdy kwalifikacyjne muszą być „na czysto” w konkursach Finałowych DiM oraz w przypadku dużych koni – odpowiedniej wysokości przejazdach ogólnopolskich.

320 zakwalifikowanych w ten sposób par to gwarancja wysokiego poziomu sportowego imprezy. Organizatorzy zdradzają jednocześnie, że wyjątkowo atrakcyjnie zapowiadają się też nagrody w poszczególnych kategoriach. W licznie obsadzonych Mistrzostwach Polski Młodzików ( A2) wieńczących zawody nasi młodzi zawodnicy powalczą m.in. o cenne siodło prestiżowej marki Ikonic. Zarówno na ceremoniach rozdania nagród, jak i na bogatej Strefie Expo nie zabraknie znanych partnerów branżowych jak firmy: Torpol, Over Horse, Fera Equestrian, Feur De Lys, Febro, Love Like Horses, Cheval, Cwał, True Rider, Ater Equo, Globvet czy Melloni Horses Feed i Końska Cukierenka.

Zapowiada się też trochę dodatkowych atrakcji. Jak co roku popołudnia umilą zmagania Hobby Horse ( rozgrywki otwarte będą niestety jedynie dla jeźdźców Mistrzostw). Aby łączyć przyjemne z pożytecznym w środowe popołudnie organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych na profesjonalne szkolenie z pierwszej pomocy ( namiot VIP godz. 15:00)

Nam nie pozostaje niż innego jak zaprosić Państwa na trybuny, lub też na Transmisję On Line ( www.swiatkoni.pl), a po wyniki i najświeższe komunikaty zapraszamy na https://zawodykonne.com/zawody/23/tour/188


Lista zgłoszeń:


LISTA UCZESTNIKÓW
.pdf
Pobierz PDF • 956KB

Program zawodów:program zawodow zatwierdzony
.pdf
Pobierz PDF • 871KB

Comentários


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page