top of page

Sezon otwarty w Jakubowicach, czas start!

Sezon otwarty w Jakubowicach zapowiada się bardzo intensywnie. Rozpoczęcie już w kwietniu od parkuru otwartego (15-16.04), zawodnicy będą mieli okazję przygotować się przed nadchodzącą majówką.


Tradycyjnie, majówkę podzielono na dwutygodniowe zmagania. Zaczynając od zawodów regionalnych w dniach 27-30 kwietnia (zgłoszenia: TUTAJ ), a kończąc zawodami ogólnopolskimi, VII Memoriale Marcina Klupsia od 4 do 7 maja (zgłoszenia: TUTAJ ).


W ramach zawodów ogólnopolskich, będących kolejnym etapem Polskiej Ligii Jeździeckiej, czekają konkursy Złotej Rundy 140, Srebrnej Rundy 130, Rundy Brązowej 120, Rundy Młodzieżowej do 15 roku życia, Drużynowego Pucharu Polski oraz Rundy dla koni 5-letnich z oceną stylu konia.

Dodatkowo odbędą się także dwa konkursy zawodów regionalnych, L oraz P.


W Grand Prix Memoriału, najlepsi zawodnicy w kraju, powalczą o łączną pulę nagród 12 000PLN oraz pamiątkową Szablę Sierżanta, którą w zeszłym roku wywalczył Marek Wacławik na koniu Kathmandau.


To zaledwie przedsmak sportowych zmagań przewidzianych w Jakubowicach. W lipcu powraca znana i uwielbiana przez zawodników, Silesia Equestrian w ramach CSI2* (6-9.07). Organizator dołożył wszelkich starań, aby przygotować najlepsze warunki dla koni i jeźdźców. Oddano do użytku nowe podłoże wykonane przez firmę Equi System.


Pełny kalendarz wydarzeń:Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page