top of page

Sport Horse 4 You Aukcja!

Już w czwartek, 8 grudnia, rozpocznie się wielki finał pierwszej edycji SportHorse4You Auction.


Jest to nowa inicjatywa powstała z pasji ludzi związanych z końmi od lat. Na aukcji, podczas licytacji online, dostępne będą 23 konie i 1 embrion. Oferta jest bardzo szeroka, skierowana zarówno do profesjonalistów jaki i amatorów oraz dzieci. Konie prezentowane w katalogu mają świetne sportowe pochodzenie, część z nich startowała już na zawodach.


Doskonałe młode konie, 2 i 3 letnie, pochodzą z najlepszych linii skokowych, w większości oferowane są bezpośrednio od hodowców jak i źrebięta, kucyk oraz klacz hodowlana.





Konie te zostały poddane starannej selekcji. Są to potomkowie takich sław jak For Pleasure, Diarado, Canturano, Zirocco Blue, Mylord Carthago, czy aktualnie dosiadany przez Christiana Ahlmanna, Dominator 2000 Z.

Na uwagę zasługuje również embrion z doskonałej klaczy Tinkabell 12 i Corneta Obolenskiego.


Wszystkie konie prezentowane podczas aukcji mają wykonane profesjonalne filmy i zdjęcia w ruchu oraz w skoku. Linki do materiałów:




Aukcja przeprowadzona zostanie w wygodnej dla kupującego formie online, a jej koniec zaplanowany jest na 10 grudnia. Każdy z przedstawionych koni poza źrebakami i klaczą hodowlaną ma aktualne zdjęcia rtg wykonane w dniu aukcji.


Link do platformy aukcyjnej/Bid on-line:




Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page