top of page

Sport Horse 4 You Aukcja!

Już w czwartek, 8 grudnia, rozpocznie się wielki finał pierwszej edycji SportHorse4You Auction.


Jest to nowa inicjatywa powstała z pasji ludzi związanych z końmi od lat. Na aukcji, podczas licytacji online, dostępne będą 23 konie i 1 embrion. Oferta jest bardzo szeroka, skierowana zarówno do profesjonalistów jaki i amatorów oraz dzieci. Konie prezentowane w katalogu mają świetne sportowe pochodzenie, część z nich startowała już na zawodach.


Doskonałe młode konie, 2 i 3 letnie, pochodzą z najlepszych linii skokowych, w większości oferowane są bezpośrednio od hodowców jak i źrebięta, kucyk oraz klacz hodowlana.

Konie te zostały poddane starannej selekcji. Są to potomkowie takich sław jak For Pleasure, Diarado, Canturano, Zirocco Blue, Mylord Carthago, czy aktualnie dosiadany przez Christiana Ahlmanna, Dominator 2000 Z.

Na uwagę zasługuje również embrion z doskonałej klaczy Tinkabell 12 i Corneta Obolenskiego.


Wszystkie konie prezentowane podczas aukcji mają wykonane profesjonalne filmy i zdjęcia w ruchu oraz w skoku. Linki do materiałów:


Link do fanpage: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083375869022


Link do YouTube: https://www.youtube.com/playlist?list=PLEnwutYpleu4IemSyBqA74JftyLm8222h


Aukcja przeprowadzona zostanie w wygodnej dla kupującego formie online, a jej koniec zaplanowany jest na 10 grudnia. Każdy z przedstawionych koni poza źrebakami i klaczą hodowlaną ma aktualne zdjęcia rtg wykonane w dniu aukcji.


Link do platformy aukcyjnej/Bid on-line:

https://equibid.pl/auctions/6356f51497bf6023be0150e7?fbclid=IwAR1UBmvDdVwI7mLRfMT06M5LtKpNBYli8tKDKunH-w4GKP_C0ZZhdSRyuFs
Wyróżnione posty
Ostatnie posty