top of page

Warsaw Jumping - propozycje!

Za trzy tygodnie Warszawa ponownie stanie się stolicą europejskiego jeździectwa. Wszystko za sprawą międzynarodowych zawodów Warsaw Jumping z pulą nagród przekraczającą 1 800 000 złotych, w ramach których zaplanowano rozegranie prestiżowego Finału Europejskiej Serii Pucharu Narodów - Longines EEF Series Final.

Tegoroczna edycja Warsaw Jumping to 13 międzynarodowych konkursów, w tym aż cztery zaliczane do rankingu światowego - Longines Ranking. Trzy z nich zostaną rozegrane w ramach zawodów CSIO4*, a jeden w ramach zawodów CSI2*, które są nowością w tegorocznym programie.


Propozycje/Schedule:Entries-CSIO4-CSI2
.pdf
Pobierz PDF • 3.03MB

Konkursy w ramach CSI2* zostaną rozegrane w dwóch rundach 135-140 cm i 140-145 cm. W CSIO4* zawodnicy będą mieć okazję rywalizować w konkursach z przeszkodami o wysokości od 140 do 155 cm. Najwyżej dotowanym konkursem będzie Longines EEF Series Final, w którym pula nagród wyniesie 950 000 złotych. O triumf w najważniejszym konkursie Warsaw Jumping 2022 powalczy 11 drużyn: Austria, Belgia, Niemcy, Węgry, Irlandia, Portugalia, Holandia, Hiszpania, Szwecja Szwajcaria i Polska w roli gospodarza.


Comments


Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page